XI NIEDZIELA ZWYKŁA
13.06.2021

W tę niedzielę na Mszy świętej o 11.30 po raz pierwszy do swych serc Chrystusa przyjmie czternaścioro dzieci z naszej wspólnoty parafialnej.  Otoczmy je swoją modlitwą, by zawsze wiernie trwały przy Chrystusie. Od poniedziałku dzieci rozpoczynają swój Biały Tydzień, na którego zakończenie, będą mogły złożyć ofiarę na Misje oraz otrzymają pamiątki I Komunii.

Msza święta we wtorek wyjątkowo o 18.00.

W sobotę na 16.00 zapraszam na godzinną adorację w intencji powołań.

Nabożeństwa czerwcowe, odbywają się 15 minut przed każdą Mszą świętą.

W związku ze wzrostem temperatur przypominam o ubiorze godnym domu Bożego i Mszy świętej.

Dziś nasza kolekta remontowo-budowlana, a za tydzień kolekta na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.

W związku z trwającym Rokiem Rodziny i Rokiem Świętego Józefa, Wydział Duszpasterski, Duszpasterstwo Rodzin i Parafia pw. św. Józefa w Kasparusie zapraszają na Diecezjalny Dzień Rodzin, który odbędzie się 3 lipca 2021 roku w Kasparusie. Szczegółowe informacje w gablocie parafialnej.

Jest nowy numer „Pielgrzyma”.

Sprzątanie kościoła (piątek po Mszy o 17.00) – Iwiec baza

Święta i wspomnienia:

Poniedziałek – bł. Michała Kozala, biskupa Czwartek – św. Brata Alberta Chmielowskiego