XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
20.10.2024

We wtorek uroczystość świętego Jana Pawła II głównego patrona naszego województwa.

Nabożeństwa różańcowe pół godziny przed Mszą świętą.

Kartki do wypominek jednorazowych i rocznych są wyłożone pod chórem.

Dziś kolekta misyjna oraz zbiórka do puszek z okazji Dnia Papieskiego.

W nocy z 26 na 27 października zmiana czasu na zimowy. Cofamy zegarki z 3.00 na 2.00. W okresie zimowym Msze święte w dni powszednie będą odbywały się w naszym kościele o 16.00.

Za dwa tygodnie w uroczystość Wszystkich Świętych Msze święte o 9.00 i o 11.00. Po ostatniej Mszy świętej około 12.00 procesja na cmentarzu. Naszych Strażaków poproszę o pomoc w sprawach porządkowych na cmentarzu, zabezpieczenie miejsc parkingowych dla służby liturgicznej oraz o poniesienie nagłośnienia, krzyża i chorągwi pogrzebowych. Na 1 listopada planowana jest też zbiórka do puszek na naszym cmentarzu oraz przed kościołem. Celem zbiórki jest gromadzenie funduszy na wyłożenie kostki polbrukowej na cmentarzu.

Sprzątanie kościoła (sobota o 13.00) – Kosowo, Iwiec pod Kosowo

Święta i wspomnienia: