Ogłoszenia

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
24.09.2023

Od przyszłego tygodnia ruszą prace związane z wymianą dachu naszej parafialnej świątyni w związku z czym proszę o zachowanie ostrożności przy nawiedzaniu kościoła.

Na nabożeństwa różańcowe zapraszam od przyszłej niedzieli – pół godziny przed Mszą świętą.

W następną niedzielę nabożeństwo do św. Matki Teresy z Kalkuty.

Dziś po Mszy o 11.30, krótkie nabożeństwo na rozpoczęcie przygotowań do bierzmowania, na którym kandydaci zostaną przedstawieni wspólnocie parafialnej oraz złożą na ołtarzu deklaracje przystąpienia do przygotowań. Po Mszy zapraszam do zakrystii po indeksy.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci mających zamiar przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej w przyszłym roku odbędzie się za tydzień w niedzielę 1 października po Mszy o 11.30. Do tego czasu proszę, by rodzice zakupili we własnym zakresie różańce, gdyż tego dnia planuję je poświęcić.

Osoby, które planują zawrzeć małżeństwo sakramentalne w roku przyszłym, proszone są, aby do końca września zgłosiły się do biura parafialnego w celu omówienia przygotowania do ślubu. Zachęca się narzeczonych, żeby uczestniczyli w jesiennych terminach Weekendów dla narzeczonych oraz Spotkań dla narzeczonych, również jeżeli ślub jest zaplanowany na lato.

Sprzątanie kościoła (piątek po Mszy o 18.00) – Wierzchucin wieś, PKP, Stary Wierzchucin, Wierzchucin blok nr 10, małe bloki

Święta i wspomnienia:

Środa – św. Wincentego a Paulo

Czwartek – św. Wacława

Piątek – Świętych Michała, Gabriela i Rafała, Archaniołów

Sobota – św. Hieronima